Jak Radio Gdańsk zaskoczyło nas w pewien piątek

Radio Gdańsk lubi Ogród Społeczny w Sopocie

W ten piątek odbyły się tak długo przez nas wyczekiwane konsultacje społeczne, dotyczące tego jak ma wyglądać nasz pierwszy Ogród Społeczny.
Po wygranym grancie, napisało o nas Miasto Sopot (-> Powstaje pierwszy ogród społeczny w Sopocie), a potem zadzwoniło do nas Radio Gdańsk. NAJLEPIEJ!
3 Krótkie niusy, ale w fajnym czasie antenowym - za co bardzo dziękujemy. Nie spodziewaliśmy się takiej dawki pozytywnego wsparcia na starcie.
Była trema, ale daliśmy radę. Zresztą posłuchajcie sami.

Ile informacji można zawrzeć w 1 minucie? Dużo! Sprawdź sam:

Radio Gdańsk - niedziela 16.07 godz. 11.00
Niedziela 16.07 godz. 16.00
Poniedziałek 17.07 godz. 9.00

A tak było na konsultacjach:

Po wywiadzie z Radio Gdańsk, zaczynamy pracę w terenie. Goście powoli się schodzą...
Jako pierwszy pojawił się radny Sopotu Paweł Kąkol - super, liczymy na wsparcie w wędrówkach po urzędowych labiryntach (a bywa niełatwo...)

radny Sopotu wspiera ogród - jesteśmy po wywiadzie z Radio Gdańsk

Ktoś przychodzi, ktoś wychodzi, cały czas coś się dzieje 🙂 Zbieramy ankiety - pytamy, co ma się w ogrodzie faktycznie znaleźć.
Na drugim planie niestrudzenie o ogród wypytuje pozytywny wysłannik Pracowni Sztuki Ogrodowej. Ewa - DZIĘKUJEMY!

trwają konsultacje - po wywiadzie z Radio Gdańsk

Mieliśmy różnych gości - tutaj sopocka straż miejska zapoznaje się z jeleniami.
Absolutnie pozytywne wibracje!

straż miejska w Sopocie ma zdjęcie z jeleniem - po wywiadzie z Radio Gdańsk