drzewo życia fundacja my symbol dla ogrody społeczne

Na wiosnę 2016 roku powstała Fundacja MY. Powstała z głębi i potrzeby serca. Po to by podnosić wibracje i budować świat pełen łagodności, harmonii i piękna.

Wiemy, że codzienna praca może być głęboko satysfakcjonująca, wzmacniająca i może dawać wiele, wiele radości. Chcemy zmienić paradygmat pracy z takiego, który drenuje z sił życiowych, na taki, który je prawdziwie daje.
Chcemy żyć i pracować wśród Ludzi, którzy są dla siebie zwyczajnie dobrzy - ufają sobie i zgodnie współdziałają.
Chcemy w codziennej pracy cieszyć się z tego co widzą nasze oczy, słyszą nasze uszy, czują nasze dłonie i aby inni czuli równie wielką radość na co dzień. Fundacja My to my, Ty... i każdy, kto tylko zechce dołączyć.

JAK chcemy to zrobić:

• Wprowadzając do wspólnot sąsiedzkich i lokalnych społeczności nowe, karmiące, ożywcze sposoby współdziałania Ludzi – oparte na życzliwości, zaufaniu i bezpieczeństwie
  • Zaczynając od zmiany swej najbliższej okolicy, sąsiedztwa, miasta, regionu w lepsze miejsce do życia.
  • Poprzez wsłuchiwanie się w swoje potrzeby, rozmowy i wpływanie na lokalnych decydentów, współdziałanie z innymi organizacjami i tym samym otwieranie serc wszystkich Polaków i budowanie wspólnej Polski.
  • Stwarzając nowy świat, oparty na pozytywnych wartościach, z którymi rezonują nasze serca i uczynić Fundację MY miejscem łączenia wszystkich serc  i dobrych dusz.

CO chcemy robić:

• Wspólnie budować ogrody społeczne.
  • Wprowadzać zasady nowej ekonomii – ekonomii społecznej  - opartej na harmonijnym przepływie pieniądza i zasadzie wygrana-wygrana (m.in. banki komunalne, lokalna waluta, edukacja młodzieży).
  • Stworzyć platformę i organizować duchową społeczność w sieci, która będzie nawzajem się promować i wymieniać usługami z zakresu szeroko pojętej duchowości i ezoteryki.
  • Wspierać odradzający się ruch słowiańszczyzny i przywracania pamięci kultury Słowian, a więc tradycji naszych Przodków i naszej Ziemi.
  • Organizować ciekawe, poruszające warsztaty i konferencje na wyżej wymienione oraz inne pokrewne, dostępne dla jak największej ilości osób.
  • Wspierać wszystkie inne alternatywne ruchy, projekty i działania, które kierują się ideami jedności, miłości, harmonii i wzajemnego współodczuwania.