Znajdź nas na fejsie! – Ogród społeczny Najbliżej już tam jest (Aktualizacja!)

logo ogród społeczny najbliżej w sopocie fundacja my
Po wielomiesięcznych rozmowach, spotkaniach, wyjaśnianiu czym jest ogród społeczny i po co to... możemy w końcu powiedzieć MAMY TO!
Jest lokalizacja (jednak Sopot), są zgody, jest wygrany pierwszy grant, są chęci

Robimy Ogród społeczny w Sopocie!

Akualizacja: UWAGA! Potrzebujemy wolontariuszy! - na wakacje i wrzesień.

Zajęcie jest lekkie, łatwe i przyjemne - sprawdź szczegóły na: Ogród Społeczny w Sopocie oraz TU: Wolontariusz nie jeleń - potrzebny w Ogrodzie od zaraz.

Jednocześnie zapraszamy Wszystkich na KONSULTACJE dotyczące kształtu i funkcji Ogrodu.
Odbędą się one w piątek 14 lipca 2017 o godz. 17.00 w przyszłym Ogrodzie, czyli na terenie MDK w Sopocie przy ul. Kolejowej (wejście od Kolejowej lub Niepodległości 763).
Przyjdźcie i powiedzcie jak to widzicie.
Warto, bo na konsultacjach będzie obecna nasza mistrzyni świata - p. Agnieszka Hubeny - Żukowska, wielokrotnie nagradzana i uznana w Polsce i na świecie projektantka ogrodów z Pracowni Sztuki Ogrodowej (więcej info: Czy wiesz kto zaprojektuje najlepszy ogród społeczny w Trójmieście?)

plakat konsultacje społeczne  ogród społeczny najbliżej w sopocie fundacja my

Ogród społeczny jak najbliżej -  wypadło na Sopot

Tymczasem - mimo, że projekt dopiero powstanie- zdążyliśmy już nazwać nasz wymarzony ogród i na facebooku funkcjonuje on pod nazwą Najbliżej - Ogród Społeczny w Sopocie
Być może część z Was pamięta, że miało być w Gdyni. Owszem - taki był pierwotny plan, ale władze miasta nie zechciały dokończyć z nami rozmów na ten temat.
Nie poddaliśmy się i jedziemy dalej 🙂

Ogród powinien być Najbliżej

Nazwa wzięła się z uroczego przypadku (?), gdy rozmawiając o konieczności wymyślenia jakiegoś zapadającego w pamięć sformułowania, włączyliśmy radio. I akurat na falach eteru popłynął ten refren:

A zatem nazwa jest, facebook jest, a więc można się zgłaszać, pisać, lajkować, komentować, opiniować… albo po prostu zaglądać, bo jest to pierwszy, wciąż jeszcze mały pra-przyczynek do zbudowania wspaniałej społeczności wokół Ogrodu Najbliżej i wszystkiego, co się z nim będzie wiązać, a pomysłów mamy całą masę.
A zatem: znajdź na facebooku – nasz Ogród Społeczny Najbliżej już tam jest!
P.S. Nie umiemy się zdecydować na logo Ogrodu. Na razie propozycje są 4 - widać je u góry tekstu i w pasku bocznym menu. Jeśli któraś z nich podoba Ci się szczególnie - koniecznie zostaw wiadomość 🙂