zmiany na ziemi, astrologia i joga kundalini to zainteresowania Kaypachy

 

Przywracanie równowagi i integracja Męskości i Kobiecości

Balancing Masculine and Feminine

11-15 Sierpień 2017

Lipia Góra / k. Gdańska

Astrologia, Miłość, Związki, Joga Kundalini  - zapraszamy Cię na jedyne w Polsce warsztaty z KAYPACHĄ !!!

O WARSZTACIE

 

[hcolumns]

[columnhelper col-md-6]

Rodzenie się nowego paradygmatu i tworzenie nowej rzeczywistości nie jest prostym i szybkim procesem.
Jak zapewne odczuwacie – odkąd Uran po raz pierwszy ustawił się w kwadraturze do Plutona w połowie 2012 – wszyscy potrzebujemy stworzyć siebie i nasze społeczeństwo na nowo, nie mając do tego żadnych instrukcji!

[columnhelper col-md-6]

Jest to czas, w którym możemy czuć się coraz bardziej i bardziej wyobcowani z istniejących struktur, oddaleni od naszych życiowych partnerów, a nawet od samych siebie.
TO WSZYSTKO JEST CZĘŚCIĄ PROCESU EWOLUCJI.

[/hcolumns]

astrolog Kaypacha pierwszy warsztat w Polsce

 

[hcolumns]

[columnhelper col-md-6]

Tak jak cyrkowiec musi puścić trapez i przelecieć pewną przestrzeń bez zabezpieczeń, zanim uchwyci się kolejnego drążka, tak i my musimy pozostawić za sobą nasze schematy z przeszłości, które dotąd dawały nam poczucie bezpieczeństwa i sięgnąć po nowe.
To w trakcie tego procesu musimy połączyć się ze źródłem naszej najgłębszej wewnętrznej prawdy. Ono dostarczy nam siły, odwagi,  rozwiązań i wiary, by z pełną mocą zamanifestować nasz najwyższy potencjał.

[columnhelper col-md-6]

Nie możemy już więcej czekać na innych, by poprowadzili nas na tej drodze. Nie możemy też już dłużej akceptować niczego, co nie wspiera pełnej manifestacji celu naszej Duszy i prawdziwej Miłości.
Spotkajmy się zatem, by zbadać głębie naszej kreatywności, prawdy i radości, tak byśmy mogli świecić jak latarnia morska dla innych wokół nas, ale i dla przyszłych pokoleń.

[/hcolumns]

astrologiczne mantry Kaypachy

 

[hcolumns]

[columnhelper col-md-6]

Ta wyprawa w głąb Nas Samych i w świat Związków i Miłości będzie koncentrować się na przywróceniu równowagi i reintegracji Męskości i Kobiecości – tematu, o którym Kaypacha mówi od tak dawna.
Patriarchalne uwarunkowania z przeszłości ustępują miejsca nowemu, świeżemu, pełnemu życia doświadczaniu Siebie, Miłości i Kreatywności.

[columnhelper col-md-6]

Zarówno Kobiety jak i Mężczyźni powinni kontaktować się i  starać wyrazić swój nieświadomy pierwiastek męski lub żeński (animę/animusa) wewnątrz samych siebie.
Celem jest mistrzowskie opanowanie sztuki miłości na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Dopiero wtedy będziemy mogli w pełni połączyć się z naszą prawdziwą naturą, z Matką Naturą i z sobą nawzajem.

[/hcolumns]

 

astrologia, medytacja, mantra Kaypachy

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ROZKŁAD JAZDY

[accordion]
[pane title="11.08 PIĄTEK wieczorem - godz. 20-22.00" start=open]
“Co tu się u licha dzieje? (Oczywiście astrologicznie!)” Ten wstępny wykład, w którym Kaypacha opisuje aktualną sytuację astrologiczną,  zbuduje bazę pod cały warsztat. Obecnie wszyscy doświadczamy na różne sposoby intensywnych zmian w świadomości -  astrologia pomaga je zrozumieć i poruszać się w nich bardziej płynnie i łagodnie.
Przygotuj się na 2-godzinny Pele Report!!!
[/pane]
[pane title="12.08 SOBOTA - godz. 9-17.00"]
Będziemy pracować z oddechem, jogą oraz badać 12 archetypów zodiaku. Kaypacha wyjaśni etapy rozwoju i ewolucji, które przechodzimy tu na Ziemi oraz zbada ekspresję męskości i kobiecości w każdym z nich.
Oprócz tego będziemy omawiać obecność Wenus i Marsa w każdym z czterech żywiołów, tak aby każdy z uczestników mógł głębiej zrozumieć w jaki sposób ona sam wyraża swoją prawdziwą naturę poprzez emanację wewnętrznych boga/bogini.
[/pane]
[pane title="13.08 NIEDZIELA - godz. 9-17.00"]
Kundalini Joga (8-9.00), Warsztat (10-17.00) 
Niedzielę i poniedziałek spędzimy, pracując z astrologicznymi wykresami urodzeniowymi (kosmogram), tak aby każdy z Uczestników zrozumiał unikalny sposób wyrażania się jej/jego Męskości (Mars) i Kobiecości (Wenus), w sposób w jaki określają to ich znaki, domy i aspekty z innymi planetami.
Każdy z Uczestników będzie miał możliwość podzielić się swoją obecną sytuacją życiową i zadać pytania dotyczące dynamiki swojego/ich związków miłosnych.
Kaypacha pokaże autorską metodę interpretacji kosmogramu, w której sprawdza, czy  związki, w których jesteśmy wspierają zamiary i intencje wynikające z celu naszej duszy.
Jeśli masz ochotę, możesz przynieść na zajęcia kosmogram swego partnera – także po to, by lepiej zrozumieć cele jej/jego duszy!
[/pane]
[pane title="14.08 PONIEDZIAŁEK - godz. 9-17.00"]
Podobnie jak w niedzielę, będziemy pracować z własnymi kosmogramami, badając tajemnice i dynamikę naszych relacji, Duszy i tego w jaki sposób realizujemy się poprzez związek, w którym jesteśmy / będziemy / byliśmy.
[/pane]
[pane title="15.08 WTOREK - godz. 8-13.00"]
Kundalini Joga (8-9.00), Warsztat (10- 13.00)
Podsumowanie, zamknięcie kręgu i zakończenie warsztatu wspólnym obiadem.
[/pane]
[/accordion]

 

astrolog Kaypacha pierwszy warsztat w Polsce

Kaypacha to astrolog i nauczyciel duchowy z ponad 40-letnim doświadczeniem.

Zajmuje się  uzdrawianiem ducha, umysłu i ciała poprzez uwalnianie emocji.

Wykorzystuje do tego astrologię, jogę kundalini oraz różnorodne techniki medytacyjne, a także pracę z oddechem, leczniczą moc Natury i duże ilości poczucia humoru. Serdeczny chichot to jego prawdziwy znak firmowy.

Zajmuje się także interpretacją indywidualnych kosmogramów oraz popularyzacją astrologii poprzez prowadzenie wykładów, warsztatów i nauczanie na całym świecie.
Jest także autorem coraz popularniejszych „Pele Reports” – cotygodniowych wglądów astrologicznych na YouTube. Seria ta, zatytułowana Astrology for the Soul – Astrologia dla Duszy zdobywa coraz większą popularność na świecie.
TUTAJ możesz oglądać filmiki Kaypachy z polskimi napisami.

Jego osoba – roześmianego mistrza, i sposób jego pracy – pełen lekkości i głębi zarazem, wnoszą harmonię, radość i wiele miłości w życie tych, którzy mieli okazję zetknąć się z jego naukami.

Więcej o Kaypachy dowiesz się na jego stronie.

 

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

DATY:
11.08 – Piątek – Zaczynamy kolacją (18-19.00) i  wykładem (godz. 20-22.00)
12, 13, 14.08 – Przygotuj się na wspaniałą przygodę z Kaypachą, Miłością, Astrologią, Jogą, Medytacją, Przyrodą, śmiechem i pysznym, zdrowym jedzeniem!
15.08 – Wtorek – podsumowujemy warsztat, zamykamy kręgiem oraz wspólnym obiadem o 13.00
 
GDZIE:
Miejsce warsztatu: Lipia Góra (ok 80 km od Gdańska) http://bit.ly/2nTAT6y
Dwór Lipia Góra to uroczy XIX w. wiejski dworek na Kociewiu okolony ogrodem – parkiem z mnóstwem starych drzew i rzeczką. Całości przewodzi dream team w osobach Kasi i Oli, które tworzą serdeczny i swojski klimat tego miejsca. Więcej o tym co się dzieje w Dworku dowiesz się na fb @DworLipiaGora http://bit.ly/2nzpCay
Pokoje: są 3 lub 4-osobowe, do dyspozycji gości pozostają 3 wspólne, świeżo odnowione łazienki na piętrze. Jeśli masz ochotę, możesz przyjechać także z własnym namiotem.
Jedzenie: Domowe, pyszne, z produktów wyhodowanych w pobliskim ogródku - wegetariańskie lub wegańskie (będziemy o to pytać w formularzu).

 

POZOSTAŁE INFORMACJE:
  • Pamiętaj, aby koniecznie wziąć ze sobą matę do jogi
  • Warsztat będzie tłumaczony na polski (chyba, że nikt nie zgłosi takiej potrzeby)
 

 

JAK DOJECHAĆ do Lipiej Góry:
  • Ze stacji PKP Gdańsk Główny – wsiądź w pociąg do stacji Majewo (pociągi jeżdżą mniej więcej co 2 godziny)
  • Ze stacji w Majewie do Lipiej Góry jest około 2 km spacerkiem http://bit.ly/2nnblNs ale jeśli zadzwonisz do Oli lub Kasi, odbiorą Cię z dworca
 

 

ATRAKCJE TURYSTYCZNE W OKOLICY:
Nieopodal Lipiej Góry znajduje się dobrze zachowany zamek krzyżacki w Gniewie, wokół malownicze Kociewo i Kaszuby, dalej Malbork, no i oczywiście Trójmiasto.
 

Poniżej znajdziesz ważne informacje dla Uczestników ze strony Kaypachy – przeczytaj proszę przed rejestracją na warsztat!
Na warsztat pragniemy zaprosić osoby, które:

1.  Będą w na tyle dobrej kondycji fizycznej, by móc brać udział w zajęciach jogi kundalini i innych aktywnościach fizycznych (przynajmniej w ograniczonym stopniu)

2.  Są zdrowe na ciele i umyśle, nie są także w trakcie kuracji lekami psychotropowymi

3.  Mają przynajmniej podstawową wiedzę na temat swego urodzeniowego kosmogramu (przynajmniej znają położenie swego Słońca i innych planet w znakach, znakomicie jeśli będą także znały aspekty pomiędzy nimi).

Aby to sprawdzić (jeśli jesteś zupełnie zielony w astrologii :)) - polecamy Ci stronę w języku angielskim astro.com, na której zrobisz wykres kosmogramu online lub znakomity darmowy program do wykreślania kosmogramów autorstwa polskiego astrologa - Urania

4.  Zgodzą się na wyłączenie komórek i odłączenie się od internetu na czas trwania warsztatów

5.  Powstrzymają się  od zażywania narkotyków, picia alkoholu i palenia w czasie trwania warsztatów. Co prawda, jeśli nie będzie to możliwe, zostanie wyznaczona jakaś strefa dla palaczy, ale prosimy o podjęcie maksimum starań, by ograniczyć lub wykluczyć zażywanie substancji, które redukują odczuwanie stłumionych uczuć i emocji.

6. W trosce o to, by Kaypacha był w pełni obecny i dostępny na równi dla wszystkich uczestników, indywidualne konsultacje i szczegółowe interpretacje astrologiczne nie będą możliwe. Aby odbyć indywidualną sesję z Kaypachą, proszę  kliknij tu.

7.  Weź pod uwagę, że plan i zawartość warsztatu mogą w trakcie ulec zmianie, tak by najlepiej odpowiedzieć potrzebom danej grupy Uczestników oraz bieżącym  tranzytom planet.

8. Warsztaty Kaypachy mają tendencję, by sprzedawać się bardzo szybko. Jeśli jesteś zainteresowany, jak najprędzej zgłoś się do organizatorów.

9.  Bądź gotowy, otwarty i chętny, by pozwolić sobie na wszelkie pojawiające się uczucia i emocje, także te, które mogą być nieprzyjemne. Astrologia pomaga nam w docieraniu do nieuświadomionych aspektów nas samych, co może wzbudzać niepokojące wspomnienia i odczucia. Mogą zostać omówione tematy tabu, jak i projekcje cienia. Wszystko to zostanie potraktowane jako ważny element transformującego procesu uzdrawiania, który stanowi główną intencję tych warsztatów. Kaypacha zaprasza Cię, byś pozwolił sobie poczuć wszystko w tej bezpiecznej przestrzeni, która zostanie stworzona na czas warsztatu i oczekuje, że Uczestnicy także zadbają nawzajem o swoje bezpieczeństwo i komfort.

10. Weź pod uwagę, że bardzo często pierwszy wykład wprowadzający jest także otwarty dla publiczności (tak też będzie na naszym warsztacie w Lipiej Górze). Jako, że liczba uczestników na warsztatach jest zawsze ograniczona, by zachować bardziej intymną przestrzeń, publiczny wykład daje szansę większej ilości osób na spotkanie i posłuchanie Kaypachy.